RK NOVÝ DOMOV - NÁŠ TÍM

JUDr.  Peter Wolf

JUDr. Peter Wolf

konateľ

hovorím po slovenskyIch spreche deutsch

Telefón: +421904527647
E-mail: info@novydomovreality.sk
Som absolventom Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia v roku 2005 som vykonával prax advokátskeho koncipienta a po úspešnom vykonaní advokátskych skúšok som získal oprávnenie na výkon súkromnej praxe advokáta, ktorú od 1.1.2009 vykonávam dodnes.

Vďaka širokému záberu jednotlivých oblastí práva od občianskeho, rodinného, obchodného, trestného či správneho som pri poskytovaní svojich služieb riešil pravidelne práva k nehnuteľnostiam súvisiacich s ich prevodom, zaťažením, prípadne zbavenia bremien a tiarch.

Uvedenú skutočnosť som vnímal vždy ako výhodu v možnosti pracovať v oblasti realít, nie však so zámerom veci zbytočne ako právnik komplikovať, ale práve vďaka dlhoročným skúsenostiam zjednodušiť a vyvarovať sa situácií, ktoré by mohli spôsobiť problémy. Preto pri koncipovaní našich zmlúv pre našich klientov myslíme na všetko, čo môže pri sprostredkovaní predaja nastať, hoci na to nik ani len nepomyslel.

Komunikatívnosť, priamosť a odbornú skúsenosť z oblasti súkromnej praxe advokáta ma viedli k rozhodnutiu vykonávať realitnú činnosť a vykonávať ju inak ako ju vykonávajú ostatní, o čom Vás verím, spolu s kolegyňou presvedčíme...

všetky realitné ponuky makléra
Mgr. Oľga Kapronczaiová

Mgr. Oľga Kapronczaiová

maklér

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: +421903711202
E-mail: info@novydomovreality.sk
Práca s nehnuteľnosťami bola mojim snom. Ako vyštudovaná právnička som sa však venovala právnej praxi a na realitnú činnosť mi akosi neostával čas. Možnosť pracovať ako realitný maklér sa mi vyskytla až počas rodičovskej dovolenky, keď som stretla môjho priateľa z detstva a súčasného kolegu Petra Wolfa, ktorý ma utvrdil v tom, že poctivo odvedená práca v oblasti realít prináša naozaj veľké rozhodnutia a výsledky v podobe nového bývania našich klientov.Som presvedčená, že každá nehnuteľnosť si dokáže „nájsť svojho majiteľa“, stačí len počúvať, korektne a odborne pristupovať ku každému klientovi a vytrvalo sledovať trh s nehnuteľnosťami.

všetky realitné ponuky makléra