JUDr. Peter Wolf - Všetky ponuky nehnuteľností

JUDr.  Peter Wolf

JUDr. Peter Wolf

konateľ

hovorím po slovenskyIch spreche deutsch

+421904527647

info@novydomovreality.sk

Som absolventom Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia v roku 2005 som vykonával prax advokátskeho koncipienta a po úspešnom vykonaní advokátskych skúšok som získal oprávnenie na výkon súkromnej praxe advokáta, ktorú od 1.1.2009 vykonávam dodnes.
Vďaka širokému záberu jednotlivých oblastí práva od občianskeho, rodinného, obchodného, trestného či správneho som pri poskytovaní svojich služieb riešil pravidelne práva k nehnuteľnostiam súvisiacich s ich prevodom, zaťažením, prípadne zbavenia bremien a tiarch.
Uvedenú skutočnosť som vnímal vždy ako výhodu v možnosti pracovať v oblasti realít, nie však so zámerom veci zbytočne ako právnik komplikovať, ale práve vďaka dlhoročným skúsenostiam zjednodušiť a vyvarovať sa situácií, ktoré by mohli spôsobiť problémy. Preto pri koncipovaní našich zmlúv pre našich klientov myslíme na všetko, čo môže pri sprostredkovaní predaja nastať, hoci na to nik ani len nepomyslel.
Komunikatívnosť, priamosť a odbornú skúsenosť z oblasti súkromnej praxe advokáta ma viedli k rozhodnutiu vykonávať realitnú činnosť a vykonávať ju inak ako ju vykonávajú ostatní, o čom Vás verím, spolu s kolegyňou presvedčíme...

219.000,- €

predané

Foto 1..jpg

Jedinečný byt v najzelenšej lokalite v Bratislave - Ružinov/Poseň

  • 3-izbový byt